2003

První vystoupení dua Passage se konalo 5.11. 2003. Duo Passage vystoupilo jako host skupiny Naspěch, ve které působil jako kapelník Jarda Kuchař.

2004

Duo Passage se 9.3. 2004 zúčastnilo Pražského kola Trampské Porty.

2004-2006

David se stěhuje z Prahy do Liberce a duo Passage si v těchto letech dává pauzu. Jarda působí ve skupině Naspěch a David působí ve skupinách Stráníci, Folklok, Jen Tak (Liberec), Čavdar.

2007

Jardova skupina Naspěch se na začátku roku rozpadá a David nabízí Jardovi opět spolupráci. Duo Passage začíná vystupovat. Začínají na Severočeském kole Porty 2007, z kterého postupují do Národního finále Porty 2007 do Jihlavy a z Jihlavy postupují do Mezinárodního finále Porty 2007 do Ústí nad Labem. Těsně před finálem v Ústí bylo dokončeno jubilejní CD Porta slaví 40, jež obsahuje písničku dua Passage NĚHA. Mimo dua Passage je na CD 9 písniček soutěžních skupin a interpretů, kteří postoupili z Českého finále do Ústí a dále 10 písní hostů, kteří na Portě v Jihlavě vystoupili. Na jubilejním CD Porta slaví 40 jsou: Wabi Daněk, Robert Křesťan a Druhá tráva, František Nedvěd, Miki Ryvola, Vojta Kiďák Tomáško, Petr Kocman, Tomáš Linka, Nezmaři, Radek Tomášek, Vojta Nedvěd a ze soutěžících: Quanti Minoris, Martin Rous, Nestíháme, Bodlo, Berušky, Epy de Mye, Klára Šimková, Hromosvod, Bob a Bobci. Jubilejní CD "Porta slaví 40" vydává Areca Multimedia a pokud jste na ně nenarazili, můžete si je objednat v E-shopu na www.akordshop.cz Duo Passage se zúčastnilo soutěže Notování pod Vyšehradem, ve které postoupilo ze základního kola do semifinále této soutěže.

2008

V únoru duo Passage natáčí ve studiu MACAC v Ústí nad Labem demo s šesti písničkami. Duo Passage se hlásí do konkurzu festivalu Zahrada a je vybráno do Českého semifinále písničkářů do Turnova. Z Turnova postupují do Českého finále písničkářů do Kuřimi. V srpnu 2008 se Jarda s Davidem rozhodli rozjet projekt duo Passage a hosté. Od září se přidává Martin Kasa, který hraje na flétny, saxofon a klarinet, v říjnu přichází Honza Klupka, který hraje na baskytaru. V listopadu přicházejí zpěvačky Markéta Šiffelová a Petra Štěpánková. Díky diváckému hlasování v hitparádě Samsonovy štafle, se dostává demo nahrávka dua Passage do vysílání internetového rádia Samson.

2009

V klubové sezoně Duo Passage a hosté hrají v baru Krásný ztráty, pozvání na spolu učinkování přijaly kapely Marien, Pouta a Druhá míza Vojty Zíchy. Duo Passage a hosté soutěží v Notování pod Vyšehradem, kde se probojovala do semifinále. Účast v Severočeském kole PORTY ve Vratislavicích, kde obsadilo 2.místo. Duo Passage a hosté je účastníkem řady festivalů jako je Open scéna Folkového Kvítku, Osecká kytara, Babí léto na Kyselce, Folková loděnice, Okolo Třeboně, Prázdniny v Telči atd. Kapela začíná užívat název PASSAGE. Z kapely odchází Petra Štěpánková, počet členů kapely se ustálil na pěti členech.

2010

Leden 2010

Passage natáčí v Liberci ve studiu Brainstorm Demo 2010 se čtyřmi písněmi

Březen 2010

účast v Krušnohorském kole PORTY v Oseku u Duchcova. Zisk Divácké Porty a 2.místa v interpretační soutěže s postupem do semifinále Porty v Řevnicích. Účast a postup Passage v Konkurzu na festival Zahrada 2010 do Náměšti na Hané a Folkovou růži v Jindřichově Hradci.

Duben 2010

Passage se umístila v soutěži Talentu Country Radia s písní Odlétám na 5. místě. V soutěži Radia Samson o absolutního vítěze Samsonových štaflí za rok 2008-9 se Passage umístila na 2. místě za Epy De Myí.

Červen 2010

díky internetovému diváckému hlasování se Passage účastní soutěže Houpací kůň na festivalu Okolo Třeboně. Získává 3. místo. Passage postupuje ze semifinále národního kola Porty do finále Národního kola Porty v Řevnicích.

Festivalová sezona 2010

účast na festivalu Okolo Třeboně, Zahrada 2010 a Folková růže 2010, Prázdniny v Telči. Dále např. Potlach u Stráníků, Folkoleč, Osecká kytara, Hudlovačka, Budyňský poutník, Babí léto na Kyselce, Folková tChýně.

Říjen 2010

Passage se představila společně s vítězi soutěže multižánrového festivalu Okolo Třeboně (Sava a Leporelo) ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice.

Prosinec 2010

pozvání do plzeňského klubu Radio café Samson. V klubové sezoně Passage pořádá folkové večery v klubu Carpe Diem. Pozvání na spoluúčinkování přijali Epy De Mye a Pepa Štross.